O nas

Zainspirowani pięknem oraz bogactwem naturalnym Maroka zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowymi, naturalnymi kosmetykami ARGANOVE. W oparciu o handel fair trade oferujemy najlepszej jakości olej arganowy oraz produkty na bazie ekologicznych surowców pozyskiwanych przez rodzinne kooperatywy w Maroku.


POZNAJ ARGANOVE

To wyjątkowa polska marka kosmetyków naturalnych, które ujmują jakością, starannym doborem surowców i niepowtarzalnymi zapachami. Dbamy o to, aby w składzie naszych produktów znalazły się tylko najwyższej jakości tłoczone na zimno oleje, hydrolaty i minerały, które odpowiadają na potrzeby każdego rodzaju skóry. Marka prezentuje minimalistyczny, ekologiczny wygląd, który doskonale współgra z naturalnym składem kosmetyków. Krótkie i proste składy bogate w aktywne, mineralne składniki stały się naszym nieodłącznym i rozpoznawalnym elementem.

Produkty ARGANOVE są propozycja dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z naturalną pielęgnacją, jak również dla osób, które stosują ją od dawna.

ARGANOVE to poznanie i pokochanie swojej skóry na nowo.

KIM JESTEŚMY?

ARGANOVE to marka handlowa firmy Maroko Produkt Sp. z o.o, która od 10 lat jest największym importerem oleju arganowego w Polsce. Współpracujemy z marokańskimi kooperatywami, które są odpowiedzialne za wytwarzanie najwyższej jakości olejów spożywczych i kosmetycznych. Skupiamy się na długofalowych współpracach z lokalnymi społecznościami, dokładnie selekcjonując dostawców aby móc przekazać cząstkę Maroka w naszych kosmetykach. Jako firma Maroko Produkt, jesteśmy wyłącznym importerem oleju arganowego i oleju z nasion czarnuszki siewnej marki EFAS, oleju z nasion opuncji figowej marki Saharacactus, wyłącznym importerem marki Hemani i polskim producentem marek Arganove i Beaute Marrakech. 

Zależy nam na przekazaniu najlepszej jakości produktów w najlepszych cenach, ponieważ jako bezpośredni importer surowców mamy dostęp do najwyższej jakości składników i sprawdzonych producentów przekazując naszym klientom najbardziej wartościowe produkty. 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy dostępni są by odpowiedzieć na Państwa pytania i pomóc w doborze produktów. Zapraszamy do współpracy B2B oferując korzystne warunki handlowe.