perfum stały do domu

Esencja świata we wnętrzu Twojego domu

Gdy pomyślisz o miejscu w którym, czujesz się najlepiej i bezpiecznie, z pewnością od razu uśmiechniesz się na myśl o swoim domu. Pełnego osobistych rzeczy, w wymarzonym stylu, z kwiatami i ulubionymi poduszkami. Dom kojarzy nam się z konkretnymi dźwiękami, kolorami, formami i… zapachami. 

Nie da się ukryć, że każdy dom ma swój niepowtarzalny zapach i charakter. Zapach wypełniający go jest dopełnieniem stylu, tworzy niepowtarzalny klimat i staje się przysłowiową “kropką nad i” spinającą całość. Choć nie jest to oczywiste, po zapachu danego domu możemy się zorientować jaki nastrój w nim panuje, jaki stan emocjonalny ma jego właściciel oraz co jest jego inspiracją. Planuje daleką podróż do orientalnego kraju, właśnie z niej wróciła, uczy się czegoś nowego czy po prostu oddaje relaksowi.

Dlatego przemierzyliśmy świat, aby we wnętrzu Twojego domu, mogły zakwitnąć jego najpiękniejsze zapachy i stworzyły atmosferę o jakiej marzysz.

Orientalne perfumy dla Twojego domu

Mała, woskowa kostka, która skrywa w sobie ogromną, aromatyczną moc. Stworzyliśmy niepowtarzalne i całkowicie unikatowe perfumy, które idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. 

Sercem każdego zapachu jest klasyczne piżmo, którego unikatowy, zmysłowy aromat szybko zdominuje przestrzeń. Mistyczna, uwodząca woń, wzbogacona zapachami z całego świata, jak rozgrzaną w słońcu skórką pomarańczy, przywodzi na myśl cytrusowe sady w Maroku. Świeże, kwiatowe nuty pomogą odkryć Ci nieskończone pola lawendy w Prowansji, a pełne aksamitnej słodyczy nuty kadzidłowej ambry, przeniosą Cię do baśni tysiąca i jednej nocy.

Pozwól oczarować się jednemu z 21 luksusowych zapachów i wprowadź niepowtarzalną magię aromatu, przemieniając każde wnętrze w sanktuarium relaksu i odprężenia. 

Jak używać stałych perfum do wnętrz?

Zapach w naszym otoczeniu, ma wyjątkowe, symboliczne znaczenie, ponieważ oddziałuje na zmysły, myśli i samopoczucie. Unoszący się aromat przywołuje radosne wspomnienia oraz pomaga kreować nowe. 

Perfum jako gustowny dodatek do wnętrz.

Aromatyczne perfumy w kostce zamknięte w minimalistycznym, gustownym opakowaniu wpasują się w wystrój każdego wnętrza. Możesz je ustawić na komodzie, kredensie, szafce lub półce. Pozostaw delikatnie uchylone wieczko, aby zapach rozniósł się po całym wnętrzu, otulając go i dodając uroku.

Perfum jako aromatyczny wosk do kominka.

Dla amatorów mocnych i wyraźnych aromatów we wnętrzu, polecamy wykorzystać perfum stały jako aromatyczny wosk, który rozpuścisz w miseczce kominka. Woskową kostkę należy podzielić na mniejsze kawałki np. nożem i umieścić w miseczce kominka, którą wystarczy ogrzewać płomieniem świecy do momentu rozpuszczenia. 

Upłynniony perfum dużo szybciej aromatyzuje całe wnętrze, pozostając w nim na dłużej. Zapach będzie się wydzielał aż do momentu całkowitego zastygnięcia. 

Zastygły perfum można rozgrzewać wielokrotnie.

*Świeca, którą używamy do ogrzewania wosku powinna być bezzapachowa, tak by nie zaburzać jego kompozycji aromatów.

perfum stały dla Twojego domu


Perfum jako odświeżacz do szaf.

Aromatyczny perfum w kostce to doskonała alternatywa dla tradycyjnych odświeżaczy do szaf. Sprawia, że w szafie znacznie dłużej pozostaje świeży, czysty zapach, który spowoduje, że chętnie sięgniesz po pościel, koce, ręczniki czy kurtki. Perfum możesz pozostawić w otwartym opakowaniu na jednej z półek, szufladzie lub podzielić na mniejsze kawałki i zapakować w woreczki z organzy, wieszając je na wieszakach lub uchwytach w szafie. 

Perfum do samochodu.

Miłośnicy samochodowych dodatków aromatyzujących będą zachwyceni, gdy odkryją, jak intensywnie i długotrwale pachnie nasz perfum. Można schować go do schowka, umieścić w kieszeni przy drzwiach lub powiesić w woreczku z organzy na lusterku. 

Twój dom, Twój zapach!

Mając wpływ na wszystko co dotyczy Twojego domu, możesz zdecydować się na jeden wiodący zapach perfum, który wypełni Twoją osobistą przestrzeń i stanie się charakterystycznym znakiem rozpoznawczym stworzonego azylu lub postawić na kilka zapachów, które przeistoczą Twój dom, w orientalny botaniczny ogród. 

Przekonaj się jak mały perfum w kostce może zmienić wyobrażenie o otaczającej Cię przestrzeni. Wybierz zapach, który najbardziej do Ciebie pasuje.Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.