Poznaj nasze NOWOŚCI

ARGANOVE to wyjątkowa polska marka kosmetyków naturalnych, które ujmują jakością, starannym doborem surowców i niepowtarzalnymi zapachami. Dbamy o to, aby w składzie naszych produktów znalazły się tylko najwyższej jakości tłoczone na zimno oleje, hydrolaty i minerały, które odpowiadają na potrzeby każdego rodzaju skóry.

Marka prezentuje minimalistyczny, ekologiczny wygląd, który doskonale współgra z naturalnym składem kosmetyków. Krótkie i proste składy bogate w aktywne, mineralne składniki stały się naszym nieodłącznym i rozpoznawalnym elementem.

Produkty ARGANOVE są propozycją dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z naturalną pielęgnacją, jak również dla osób, które stosują ją od dawna.

ARGANOVE to poznanie i pokochanie swojej skóry na nowo.

Naturalne hydrolaty roślinne

Wody roślinne szczególnie te, które mają wyjątkowe właściwości łagodzące (np. z aloes, lawenda, róża damasceńska, rumianek) przynoszą ulgę i ukojenie podrażnionej, zaczerwienionej i skłonnej do nadmiernego przesuszania się skórze.

Sprawdź

Masło shea z Ghany

Naturalne, nierafinowane masło karite jest najlepszym produktem pozwalającym zadbać o prawidłowe nawilżenie skóry. Dzięki bogactwu witamin i składników odżywczych znacząco przyczynia się do poprawy wyglądu i elastyczności.

Sprawdź
1 z 3